Teenused

RUST STOP pakub järgmisi aktuaalseid teenuseid:

Autode korrosioonitõrje – RustStopEesti OÜ teostab autode korrosioonitõrjet. Täielik korrosioonitõrje hõlmab auto õõnsuste, keeviste, painutatud osade, põhja ja rattakoobaste ning värvipindade töötlemist. Kere kaitsmiseks niiskuse, liiva, kruusa eest paigaldatakse kerele lisaks selle keemilisele kaitsele logarid, porikummid, karterikaitse. Kaitsed on valmistatud külmakindlast elastsest materjalist, mis säilitab hästi vormi.

Keevitustööd– pisiprobleemide lahendamisest kuni autokerede täieliku renoveerimiseni.

RustStop pakub autokerede remonditeenuseid (keevitustöid). Keretööde vajadus võib tekkida, kui keres tekivad praod või rooste, mille põhjuseks on auto vale ekspluatatsioon või avarii. Reeglina teostatakse kere keevitus keevisõmblustena. Meie meistrid teevad keevitustöid ülima korralikkusega jätmata kerele vähimaidki jälgi ning säilitades autokere esialgse geomeetria.

Plastdetailide remont – pragude keevitamisest kuni plastosade täieliku taastamiseni.
 
Värvipindade hooldus
Kõikvõimalike vigade eemaldamine värvipindadelt - kasutame lokaalse värvimise ja poleerimise ning spetsiaalse vahatamise kaasaegseid tehnoloogiaid 
 
Autokerede kaitsetööd
Autokerede kaitse tugeva mehaanilise kulumise ja kahjustumise eest spetsiaalsete kaitsvate ja müravastaste katete ning killustiku ja kivide kahjustuste eest kaitsvate kiledega, plastkatete paigaldamine rattakoobastesse.

Mootoriruumi kaitse
Kaitsete paigaldamine mootoriruumi, samuti ka võimalusel juhuslike löökide vastased vastupidavast komposiitmaterjalist kaitsed rooliseadmele ja vedrustusele

Salongi puhastus
Salongi täielik ja põhjalik puhastus – alates salongi kuivpuhastusest kuni keemilise puhastamiseni.
 
Mootoripesu
Mootoriruumi täielik puhastamine – pesu ja kaitselaki pealekandmine, mis aitab mootorit ja juhtmestikku keskkonna kahjulike mõjude ja korrosiooni eest kaitsta. 
 
Rehvitööd
Kõik rehvitööd – rehvide vahetus, kiirremont ilma ratta demonteerimiseta, rehvide paigaldus veljele ja tasakaalustamine, rehvide ja sisekummide parandus.